Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy

Kolejna edycja konkursu fotograficznego “Moje miasto w obiektywie – 4 pory roku”

Moje miasto w obiektywie - cztery pory roku"

Moje miasto w obiektywie – cztery pory roku”

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie oraz Firma Foto Centrum Cyfrowe Wacnik Henryk ogłaszają kolejną edycję konkursu fotograficznego “Moje miasto w obiektywie – 4 pory roku”.

Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną – aparat fotograficzny oraz drugorzędne nagrody rzeczowe.

W porównaniu z rokiem poprzednim regulamin konkursu uległ niewielkiej zmianie.

Na konkurs należy nadesłaś komplet 4 zdjęć jednego obiektu w Lubaczowie sfotografowanego w każdej z czterech pór roku. Może to być również krajobraz, zabytek lub urokliwe miejsce naszego miasta.

Zdjęcia należy nadsyłać do dnia 17.10.2014 r. na adres:

im. Władysława Broniewskiego
w Lubaczowie
ul. Kościuszki 18
37-600 Lubaczów

Po otrzymaniu prac konkursowych zostaną one opublikowane na stronie www.mbp.lubaczow.pl gdzie czytelnicy wyłonią zwycięzcę w drodze głosowania internetowego.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w regulaminie konkursu.