Kiermasz książek w ramach XVIII Tygodnia Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie w ramach Tygodnia Bibliotek 2021 organizuje KIERMASZ KSIĄŻEK wycofanych z księgozbioru. Ze względu na pandemię prowadzony on będzie w formie on-line. Książki sprzedawane będą za złotówkę.

Zapraszamy do zakupu pozycji książkowych wycofanych z księgozbioru. Wśród książek przeznaczonych na kiermasz każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy duży wybór książek dla dzieci i młodzieży, od beletrystyki i lektur po książki popularnonaukowe.

Kiermasz przybrał formę on-line. Wybrane z zamieszczonych poniżej wykazów pozycje należy zamawiać telefonicznie (pozycje zaznaczone na czerwono to pozycje już niedostępne):

Oddział dla Dzieci 16 632 93 50 w. 23 – Wykaz książek – Oddział dla Dzieci

Wypożyczalnia dla Dorosłych 16 632 93 50 w. 24 – Wykaz książek – Wypożyczalnia dla Dorosłych

Czytelnia dla Dorosłych 16 632 93 50 w. 25 – Wykaz książek – Czytelnia dla Dorosłych

Na bieżąco będziemy aktualizować dla Państwa listę publikacji, które będzie można nabyć. Odbiór zamówionych książek odbywać się będzie w odpowiednim dziale Biblioteki zgodnie z telefonicznym zamówieniem. Książki sprzedawane będą za symboliczną złotówkę. Serdecznie zapraszamy!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.