English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy, Minione wydarzenia

Jubileuszowa XX edycja konkursu Wiem Wszystko o Mojej Miejscowości

317

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie informuje, że zgłoszenia do jubileuszowej, XX edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości” przyjmowane będą w terminie do 23.09.2017 r, natomiast na prace wraz z oświadczeniem do 28.10.2017 r.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem.
Regulamin konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości” 2017

Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród czytelników, pobudzanie wyobraźni młodzieży, podjęcie próby samodzielnej twórczości historycznej, plastycznej oraz fotograficznej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania oraz zainteresowanie historią i dniem dzisiejszym najbliższej okolicy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, gdyż dla zwycięzców zostały przewidziane cenne nagrody. Przypominamy również, że konkurs „Wiem wszystko o mojej miejscowości” został umieszczony na liście zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Kuratora Oświaty, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum. W tym roku także będziemy się starali o taki wpis.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.