Aktualności, Dyskusyjny Klub Książki

Jubileusz 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki w Cieszanowie

27 sierpnia jubileusz 10 -lecia działalności świętował zaprzyjaźniony Dyskusyjny Klub Książki w Cieszanowie. Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie udział w wydarzeniu wzięła Katarzyna Pelc-Antonik dyrektor MBP w Lubaczowie i jednocześnie członkini DKK działającego w lubaczowskiej bibliotece.

W imieniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Lubaczowie złożyła gratulacje oraz podziękowała za zaangażowanie w rozwój oraz promocję czytelnictwa. Klubowiczom życzyła także kolejnych spotkań, ważnych dyskusji oraz pięknych chwil z książką.

Jubileusz był okazją do zaprezentowania historii powstania i działalności DKK, którego inicjatorką była Urszula Kopeć-Zaborniak dyrektor MBP w Cieszanowie. Pierwszą moderatorką klubu została Marta Kopciuch, a obecnie jest nią Małgorzata Mizyn.

Na Klubowiczów cieszanowskiego klubu czekał tort oraz niespodzianki w postaci pamiątkowej statuetki, słodkiego upominku oraz zakładek do książek, które zostały przygotowane przez uczestników Domu Dziennego Pobytu Seniora w Cieszanowie. Wydarzenie uświetnił występ artysty Alka Berkowicza.

Fot. Tomasz Mielnik

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.