Wypożyczalnia dla Dorosłych

Film DKK w Lubaczowie najlepszy w konkursie „Paczki Literackiej”.

Dyskusyjny Klub Książki Lubaczów działający w naszej Bibliotece zwyciężył w konkursie  „Paczka literacka”. Nasz film pt. „Andrzej Wajda. Podejrzany. Czytamy! Polecamy” okazał się najlepszy.

Organizatorzy konkursu w uzasadnieniu werdyktu piszą:

Materiał Biblioteki w Lubaczowie nas zaczarował – i nie ma w tym stwierdzeniu nawet odrobiny przesady. Piękne zdjęcia, ale przede wszystkim znakomite rozmówczynie – członkinie klubu DKK, które wspólnie zdecydowały się na pozabiblioteczną wyprawę śladami filmu „Katyń”. I które zadają dociekliwe pytania oraz niezwykle umiejętnie „prowadzą nas” przez przedstawioną historię. Film jest więc nie tylko dowodem, że Dyskusyjny Klub Książki nie musi ograniczać się do rozmowy przy ciastkach i kawie. To wspaniała opowieść, którą ogląda się jednym tchem. Chapeaux bas!

W nagrodę odwiedzą naszą Bibliotekę autorzy Wydawnictwa Agora.
Oprócz spotkania nasza Biblioteka otrzyma również paczkę audiobooków: „Wilki”, „Ania. Biografia Anny Przybylskiej”, „Tony Halik. Tu byłem”.
Na razie nie możemy jeszcze podzielić się informacją, który autor (lub autorzy) odwiedzą MBP w Lubaczowie.                                Czekamy na wiadomość od Organizatorów konkursu.

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu oraz pozostałych wyróżnionych relacji.

Więcej informacji dostępnych tutaj: