Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych

Edukacja globalna w MBP Lubaczów

fot. teg.edu.pl

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza zorganizowane grupy młodzieży do udziału w spotkaniach dotyczących edukacji globalnej. Będą one realizowane w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej, który trwał będzie od 15 do 23 listopada i który w tym roku odbywa się pod hasłem “Bezpieczeństwo żywności”.

W MBP będzie przygotowana wystawa poświęcona tej tematyce.

Spotkania z młodzieżą będą miały charakter dyskusji dotyczącej problemów współczesnego świata. Poprzedzone zostaną prezentacją multimedialną. Poruszone zostaną kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego, zrównoważonym rozwojem, świadomą konsumpcją, prawami człowieka.

Spotkania realizowane będą w Czytelni dla Dorosłych do 22 listopada, zainteresowanych nauczycieli prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu (tel.: 16 6329350, email: czytelnia@mbp.lubaczow.pl lub osobiście).