English EN Français FR Deutsch DE Polski PL Українська UK
Dyskusyjny Klub Książki, Wypożyczalnia dla Dorosłych

DKK Lubaczów na spotkaniu autorskim z Jakubem Małeckim

W dniu 03.10.2018r. członkinie DKK działającego przy MBP w Lubaczowie wzięły udział w spotkaniu z Jakubem Małeckim zorganizowanym w cieszanowskiej bibliotece.

Jakub Małecki to autor, który pomimo młodego może pochwalić się zarówno kilkoma bardzo dobrymi książkami jak również wieloma nagrodami literackimi. Za „Ślady” został nominowany do nagrody NIKE 2017. Pisze także opowiadania jak również tłumaczy literaturę z jęz. angielskiego. Podczas wczorajszego spotkania, młody autor, który zrezygnował z etatowej pracy w banku na rzecz swojej pasji, jaką jest pisanie, z ogromnym zaangażowaniem opowiadał o sobie, swojej twórczości, drogi jaką przebył, aby znaleźć się w miejscu, w którym teraz jest. Bardzo ceni sobie spotkania z czytelnikami, z których wychodzi bogatszy o nowe doświadczenia, a zarazem pełen energii i pomysłów na kolejne powieści. Cieszy się tym, co teraz dzieje się wokół jego książek, ale absolutnie do tego się nie przyzwyczaja.

I chociaż sam autor jest osobą bardzo sympatyczną, raczej pogodną i uśmiechniętą, nie cierpi na żadne ataki smutku, nie popada w depresję, to jego książki przepełnione są grozą, śmiercią… są trudne emocjonalnie.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.