Aktualności, Konkursy

Fot. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

W ramach wakacyjnych piątkowych zajęć plastycznych najmłodsi czytelnicy Oddziału dla Dzieci rysowali prace plastyczne w ramach konkursu rysunkowego przeznaczonego dla dzieci w wieku 6-11 lat: „Weź kulturę na wakacje”. W konkursie wzięli udział: Gabriela Ługowska, Oliwia Matuszczyk, Filip Jagodziński, Ksawery Drozd, Julita Margraf, Małgorzata Chlastawa, Magdalena Gondek, Katarzyna Górecka, Jakub Żurawel. Dzieci tworzyły prace plastyczne, które były ilustracją do książki lub płyty polecanej przez dziecko na wakacje.

Wszystkie prace zostały nagrodzone odtwarzaczami mp3 ze słuchowiskiem „Pestka, drops, cukierek. Liczby kultury” autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!