Akcja “Przygarnij książkę” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Akcja "Przygarnij książkę" w MBP Lubaczów

Od 1 marca 2011 r., proponujemy wszystkim czytelnikom nową, dodatkową formę korzystania z usług naszej biblioteki. Na parterze, obok Wypożyczalni dla Dorosłych umieściliśmy regał, na którym mieszkańcy Lubaczowa, którzy posiadają niepotrzebne książki mogą je przynieść i zostawiać, po to, by innym zainteresowanym czytelnikom stworzyć możliwość wypożyczenia ich, albo też po prostu zabrania dla siebie. W ten sposób szersze grono osób będzie mogło z tych pozycji swobodnie, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań skorzystać. Celem naszej akcji jest nie tylko podniesienie czytelnictwa, ale także dzielenie się przeczytanymi książkami z innymi. Powstanie w ten sposób taka tworzona przez naszych czytelników mini-bibliotekaczka, która służyć będziesz wszystkim miłośnikom książek.