Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy

„A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?” – zapraszamy do udziału w konkursie

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza do wzięcia udziału w akcji pt. „A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?”

Akcja ta ma formę konkursu, którego zasady są bardzo proste. Wystarczy do 26 maja wysłać pracę pt. „Ja i IBUK Libra” w jednej z trzech technik – można zrobić zdjęcie, stworzyć grafikę lub nagrać wideo do 30 sekund. Prace należy wysłać na adres: konkurs@pwn.pl. Zwycięzca otrzyma książki PWN do kwoty 200 pln. Dodatkowo ma prawo wskazać jedną bibliotekę, która jest klientem IBUKA Libry (np. MBP w Lubaczowie). Wskazana przez zwycięzcę biblioteka otrzyma książki PWN do kwoty 300 pln oraz zestaw 40 zaczytanych podkładek do czytelni. Komisja nagrodzi 6 prac oraz 6 bibliotek. Szczegóły i regulamin konkursu na https://konkursy.pwn.pl. Organizatorzy na prace czekają do 26 maja 2021 r. Rozstrzygnięcie nastąpi do 31 maja 2021 r.

Zapraszamy !!!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.