Konkursy, Minione wydarzenia

Zaprojektuj plakat i wygraj czytnik e-booków! Konkurs „Więcej czytania mniej oglądania!”

Uwaga! Uwaga! Ogłaszamy konkurs!

Nasza Biblioteka we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, Powiatową Biblioteką Publiczną w Lubaczowie oraz Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich koło Lubaczów przygotowała konkurs plastyczny skierowany do wszystkich uczniów szkół powiatu lubaczowskiego.

Reguły są proste! Zaprojektuj dowolną techniką plakat promujący czytelnictwo pod hasłem: „Więcej czytania mniej oglądania!”. Spośród nadesłanych prac wyłonimy zwycięzców, a Laureaci najlepszych zostaną nagrodzeni. Główną nagrodą jest czytnik e-booków, a także nagrody niespodzianki!

Termin składania prac konkursowych upływa z dniem 31 marca 2017 r. (data wpłynięcia do Poradni lub Biblioteki). Prace należy przesyłać na adres:

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna, ul. Mickiewicza 45, 37- 600 Lubaczów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie,
ul. Kościuszki 18, 37 –600 Lubaczów

Regulamin konkursu „Wiecej czytania mniej ogladania!

TERMIN SKŁADANIA PRAC ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 26 KWIETNIA 2017 R.

Więcej czytania mniej oglądania!