English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES
Konkursy, Minione wydarzenia

Zaprojektuj plakat i wygraj czytnik e-booków! Konkurs „Więcej czytania mniej oglądania!”

Uwaga! Uwaga! Ogłaszamy konkurs!

Nasza Biblioteka we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, Powiatową Biblioteką Publiczną w Lubaczowie oraz Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich koło Lubaczów przygotowała konkurs plastyczny skierowany do wszystkich uczniów szkół powiatu lubaczowskiego.

Reguły są proste! Zaprojektuj dowolną techniką plakat promujący czytelnictwo pod hasłem: „Więcej czytania mniej oglądania!”. Spośród nadesłanych prac wyłonimy zwycięzców, a Laureaci najlepszych zostaną nagrodzeni. Główną nagrodą jest czytnik e-booków, a także nagrody niespodzianki!

Termin składania prac konkursowych upływa z dniem 31 marca 2017 r. (data wpłynięcia do Poradni lub Biblioteki). Prace należy przesyłać na adres:

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna, ul. Mickiewicza 45, 37- 600 Lubaczów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie,
ul. Kościuszki 18, 37 –600 Lubaczów

Regulamin konkursu „Wiecej czytania mniej ogladania!

TERMIN SKŁADANIA PRAC ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 26 KWIETNIA 2017 R.

Więcej czytania mniej oglądania!

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *