Minione wydarzenia

Zaczytani w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie

Zaczytani to ogólnopolska kampania społeczna, dzięki której tworzymy biblioteki w szpitalach, domach dziecka, hospicjach, świetlicach i wszędzie tam gdzie książki są potrzebne.

Dzięki prowadzonym akcjom mali pacjenci mogą zapomnieć o chorobie. Poprzez działania własne, zaangażowanie wydawnictw oraz osób prywatnych chcemy stale dostarczać książki do placówek leczniczych i nie tylko, w całej Polsce. Punktami zbiórek są biblioteki, przedszkola, szkoły, gimnazja, klubokawiarnie, galerie handlowe, urzędy. Angażujemy również biznes – pracownicy w ramach programów wolontariackich zbierają książki w swoich miejscach pracy.

zaczytani