Konkursy, Nadchodzące wydarzenia, Oddział dla Dzieci

Wygraj książki dla naszej Biblioteki!

0 70

Od dzisiaj na stronie www.wspolneczytanie.pl możecie głosować na naszą Bibliotekę, która bierze udział w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Do wygrania jest aż 50000 książek!

CZYTANIE TO KOCHANIE!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek!

Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy zalogować się na stronie https://www.wspolneczytanie.pl/konto (najwygodniej założyć konto za pomocą przycisku „Zarejestruj się za pomocą facebooka”) i oddać głos na naszą Bibliotekę. Zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do głosowania – codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 31.10.2017!

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *