Minione wydarzenia

VI edycja ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Oleszycach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta-Pawlikowskiego w Przemyślu – filia w Lubaczowie, Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Człowieka „Gwalbertówka” w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło Lubaczów po raz kolejny przyłączają się do VI edycji ogólnopolskiej kampanii „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto, okolicę lub tereny zielone, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenny dzień w gronie osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Ubiegłoroczna akcja odniosła ogromny sukces na terenie całej Polski, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i w tym roku!

Start 14 maja o godzina 8:30! Ruszamy spod budynku MBP Lubaczów, a trasa obejmie takie miejscowości jak: Lubaczów, Hurcze, Borchów, Oleszyce, Futory, oraz ponownie Lubaczów. Łącznie jest to około 20km.

odjazdowy-bibliotekarz-2016