Aktualności, Minione wydarzenia

V edycja rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Baszni Dolnej, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta-Pawlikowskiego w Przemyślu – filia w Lubaczowie, Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Człowieka „Gwalbertówka” w Lubaczowie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło Lubaczów oraz Nadleśnictwo Lubaczów Lasy Państwowe po raz kolejny przyłączają się do V edycji akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Odjazdowy Bibliotekarz to wydarzenie, w którym bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto, okolicę lub tereny zielone, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenny dzień w gronie osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Ubiegłoroczna akcja odniosła ogromny sukces na terenie całej Polski, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i w tym roku!

Start 13 maja o godzina 9:00! Ruszamy spod budynku MBP Lubaczów, a trasa obejmie takie miejscowości jak: Lubaczów, Lisie Jamy, Misztale, Szczutków, Opakę, oraz ponownie Lubaczów.
Łącznie jest to około 20km.