URSZULA KOPEĆ-ZABORNIAK Bibliotekarzem roku 2016!

0 39

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza koleżanka z SBP koło Lubaczów Urszula Kopeć – Zaborniak została bibliotekarzem roku 2016!

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu Konkursu (p. IV.6 i 7), w dn. 11.05.2017 r., Komisja Odznaczeń i Wyróżnień, na podstawie 14 otrzymanych rankingów z 15 okręgów SBP biorących udział w Konkursie, wyliczyła ranking zbiorczy okręgów, a następnie na podstawie rankingu oraz rankingu internautów Komisja ustaliła ranking finałowy, który wyłonił zwycięzcę Konkursu Bibliotekarz Roku 2016.

Finałowy ranking Konkursu Bibliotekarz Roku 2016

1. Urszula Kopeć – Zaborniak podkarpacki
  2. Karolina Suska lubelski
  3. Adrianna Walendziak warmińsko-mazurski
  4. Dorota Grewling wielkopolski
  5. Małgorzata Sobiesiak mazowiecki
  6. Zbigniew Walczak pomorski
  7. Dagmara Bałycz śląski
  8. Mirosława Bogacz małopolski
  9. Karolina Mendyk dolnośląski
  10. Paweł Redlarski kujawsko-pomorski
  11. Iwona Czyżewska podlaski
  12. Małgorzata Jolanta Zychowicz zachodnio –pomorski
  13. Anna Adamczyk świętokrzyski
  14. Alicja Biesiaga opolski
  15. Anna Wrąbel łódzki

W wyniku przedstawionych ustaleń Komisja Odznaczeń i Wyróżnień stwierdza, że tytuł Bibliotekarza Roku 2016 zdobyła reprezentantka Podkarpackiego Okregu SBP.

W imieniu organizatorów konkursu gratulujemy serdecznie naszej koleżance ogólnopolskiego sukcesu, który zawdzięcza społecznemu uznaniu dla prowadzonej przez Nią działalności. Wszystkim finalistom składamy także wyrazy uznania. Bez względu na miejsce uzyskane w rankingu, udział w finałowej batalii Konkursu Bibliotekarz Roku 2016 i tym samym promocja własnych dokonań, to duże wyróżnienie.

Wręczenie nagrody głównej i wyróżnień odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki, w dn. 19 maja 2017 r., w Warszawie.

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *