English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES
Czytelnia dla Dorosłych, Konkursy

Uroczyste podsumowanie XIX edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 114 prac 126 uczestników, zgłoszonych przez 21 opiekunów z 12 szkół z terenu powiatu lubaczowskiego. Trzy niezależne komisje konkursowe (historyczna, plastyczna i fotograficzna) nagrodziły 14 osób i wyróżniły 17.

mbp_200

Na konkurs historyczny napłynęło 17 prac przygotowanych przez 27 uczestników, zgłoszonych przez 6 opiekunów z 5 szkół. Komisja postanowiła przyznać jedno pierwsze miejsce, jedno drugie miejsca, jedno trzecie oraz jedno wyróżnienie.
Protokół komisji oceniającej prace historyczne

Na konkurs plastyczny wpłynęły 74 prace 75 uczestników, zgłoszonych przez 14 opiekunów z 12 szkół.
Komisja konkursowa przyznała jedno pierwsze miejsce, jedno drugie miejsce oraz trzy równorzędne trzecie, ponadto jury przyznało osiem równorzędnych wyróżnień.
Protokół komisji oceniającej prace plastyczne

Na konkurs fotograficzny wpłynęły 23 komplety zdjęć wykonane przez 24 uczniów, zgłoszonych przez 7 opiekunów z 5 szkół. Komisja konkursowa przyznała jedno pierwsze miejsce, jedno drugie i dwa równorzędne trzecie oraz sześć równorzędnych wyróżnień.
Protokół komisji oceniającej prace fotograficzne

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, pamiątkowe kubki oraz dyplomy. Osoby, które zdobyły I, II i III miejsce otrzymały ponadto pamiątkowe statuetki. Laureatom, którzy zajęli pierwsze miejsca w konkursie historycznym i plastycznym wręczono tablety, a fotograficznym – aparat fotograficzny.

Wszyscy opiekunowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, członkowie komisji konkursowych otrzymali ponadto pamiątkowe statuetki.

Organizatorami tegorocznej edycji byli:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie,
Urząd Miejski w Lubaczowie
Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie
Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej
Studio fotograficzne Foto Centrum Henryk Wacnik w Lubaczowie

Część artystyczną przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie. Wystąpili: Martyna Czerniak, Jagoda Mazepa, Milena Wach, Wiktoria Nicpoń i Igor Furgała pod kierownictwem Pana Andrzeja Kindrata.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom, a także sponsorom serdecznie dziękujemy. Zwycięzcom gratulujemy.

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *