Minione wydarzenia, Wypożyczalnia dla Dorosłych

Spotkanie autorskie z Urszulą Kopeć – Zaborniak

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie serdecznie zaprasza na autorski wieczór poezji Urszuli Kopeć-Zaborniak – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie. Autorką tomiku poezji „Data ważności”, laureatką wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich i prozatorskich. Bibliotekarzem Roku 2016.

Urszula Kopeć-Zaborniak – pasjonatka gór, poetka, bibliotekarz, animatorka kultury. W 2012 r., została pierwszą laureatką Stypendium im. Olgi Rok dla bibliotekarzy z małych miejscowości, była też prelegentem na III Kongresie Bibliotek.  Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Haliny Poświatowskiej w kategorii „po debiucie” w 2017 roku, zdobywczyni III miejsca w Turnieju Jednego Wiersza im. W. Karczewskiej w Kaliszu.

09 lutego, godz. 17.00 Wypożyczalnia dla Dorosłych

Serdecznie zapraszamy!