Minione wydarzenia, Wypożyczalnia dla Dorosłych

Promocja tomiku poezji i wystawa zdjęć autorstwa Barbary Mazurkiewicz

Serdecznie zapraszamy na promocję tomiku poezji oraz wystawę zdjęć autorstwa Barbary Mazurkiewicz, która odbędzie sie 26 kwietnia o godzinie 17:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych naszej Biblioteki.

Barbara Mazurkiewicz – redaktor naczelny dziennika E-Literaci.pl, koordynator kultury, wydawca, poetka, felietonistka i fotografik. Laureatka nagrody zarządu Oddziału ZLP w Rzeszowie i serwisu literackiego E-Literaci.pl. Wydaje tomiki poetyckie, tom prozy i sztukę teatralno-filmową. Jej wiersze można znaleźć w serwisach internetowych, tygodnikach prasowych oraz w międzynarodowych publikacjach antologii.

Organizuje: warsztaty literackie, spotkania autorskie, wystawy i wernisaże, również swoich prac. W latach 2011-2014 piastowała stanowisko członka Komisji Rewizyjnej Zarządu Głównego ZLP w Warszawie oraz członka Sądu Koleżeńskiego ZLP w Rzeszowie. Członek Stowarzyszenia Autorów Polskich w Warszawie i Stowarzyszenia Literackiego „Witryna” w Stalowej Woli. Laureatka wielu konkursów poetyckich. Ostatnio, jej wiersze ukazują się w międzynarodowym czasopiśmie literackim „New Mirage Journal” (New York).

Napisała kolegom po piórze do tomików poezji ponad 50 posłowi. Jest wydawcą kilku antologii i kilkunastu zeszytów literackich dla dziennika internetowego E-Literaci.pl.