Minione wydarzenia

Prapremiera spektaklu „MY” teatru Magapar

Z okazji 70-lecia Biblioteki zapraszamy na prapremierę spektaklu „My” w wykonaniu teatru światła i cieni Magapar, która odbędzie się 11.06.2019 roku o godzinie 22:00 na płycie Rynku Miejskiego w Lubaczowie.

Spektakl „MY” to sceny obrazujące różne sytuacje w naszym życiu – od narodzin poprzez czas dzieciństwa i szkoły, wspomnień o domu rodzinnym i wyjściu w świat, przez sceny szukania drogi, wyboru między sobą a tłumem, poszukiwania przyjaciół, swojej twarzy nie przykrytej maską, przez obronę wolności i marzeń jak kolorowe motyle, a także odnajdowanie w sobie światła i znalezienie miłości.

Przedstawienie składa się ze scen: – Narodziny – Dzieciństwo – Wspomnienia – Poszukiwanie własnej drogi – Jednostka i tłum – Szukanie przyjaciół – Twarz czy maska – Władza – Marzenia jak motyle – Światło – Miłość.