English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES

Pożar w Cieszyńskiej Bibliotece – pomóż odbudować księgozbiór

0 20

W nocy z 29 na 30 stycznia br. w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie wybuchł pożar. Całkowitemu zniszczeniu uległ sprzęt komputerowy oraz meble biblioteczne. Częściowo został zniszczony również księgozbiór w Wypożyczalni dla dorosłych.

fot. MB Cieszyn

Najbardziej ucierpiały nowości wydawnicze i audiobooki, zwłaszcza literatura piękna, szczególnie fantastyka, książki podróżnicze, beletrystyka dla pań oraz lektury dla szkół ponadgimnazjalnych. Biblioteka prosi o pomoc w odtworzeniu straconych zbiorów – chętnie przyjmie książki, zwłaszcza literaturę piękną wydaną po roku 2007.

MBP w Lubaczowie włącza się w pomoc w odtworzeniu księgozbioru Biblioteki w Cieszynie i prosi o wsparcie naszych czytelników. Książki można zostawiać w Wypożyczalni dla dorosłych.

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy!

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *