Aktualności, Konkursy

Pierwsze miejsce za najciekawsze wydarzenie zorganizowane w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2018

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka zajęła I miejsce w  konkursie na najciekawsze wydarzenie zorganizowane w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2018 przez Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Rzeszowie.

Tydzień Bibliotek przebiegał w dniach 8-15 maja, w tym roku pod hasłem – (Do)wolność czytania. Najciekawszym wydarzeniem zgłoszonym do konkursu był rajd rowerowy „Szlakiem wolności”, który prowadził uczestników przez miejsca upamiętniające odzyskanie niepodległości. Dziękujemy Zarządowi Okręgu w Rzeszowie za docenienie naszego programu Tygodnia Bibliotek 2018.