Aktualności, Oddział dla Dzieci

„Ostatnia Książka Świata”- spektakl Teatru Maska

Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie rozpoczęły się występem aktorów z krakowskiego Teatru Maska, którzy zaprezentowali spektakl pt.” Ostatnia Książka Świata”.

To spektakl pokazujący co by się stało, gdyby zabrakło książek – wrót do świata wyobraźni. Właśnie do takiej ponurej krainy trafia nasz bohater, niezwykle oczytany chłopiec z walizką, w której znajduje się Ostatnia Książka Świata. Artyści w interesujący i zabawny sposób przedstawili dzieciom wartości, jakie niosą ze sobą książki. Wspólnie z najmłodszymi widzami, zastanawiali się jak wyglądałby świat bez książek. Publiczność z zainteresowaniem śledziła losy bohaterów i brała czyny udział w przedstawieniu. Była to wspaniała podróż do krainy wyobraźni. Wszyscy zgodnie przyznali, że czytanie rozwija i jest wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Zapraszamy wszystkich chętnych, na spotkania z książką podczas ferii organizowanych w naszej bibliotece!