English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES

NARODOWE CZYTANIE „LALKI” BOLESŁAWA PRUSA

Narodowe czytanie 2015 - Bolesław Prus - LalkaW imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy Państwa do włączenia się do akcji Narodowe Czytanie „Lalki” Bolesława Prusa, które odbędzie się w dniu 5 września 2015 r. o godz. 10:00 na lubaczowskim Rynku.

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja zainicjowana przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, której celem jest popularyzowanie czytelnictwa oraz wzmacnianie poczucia kulturowej i narodowej tożsamości poprzez wspólną lekturę klasyki polskiej literatury.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich mieszkańców Lubaczowa (zarówno młodzież jak i różne grupy zawodowe) do włączenia się do akcji organizowanej przez Urząd Miejski w Lubaczowie, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie oraz Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.

Osoby, które chcą czytać fragmenty „Lalki” prosimy o zgłoszenie swojego udziału w akcji pod nr tel. 16/ 632 93 50 w. 25 lub osobiście w Czytelni dla Dorosłych MBP w Lubaczowie do dnia 03.09.2015r.