Czytelnia dla Dorosłych, Minione wydarzenia

Narodowe Czytanie 2016 „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy Państwa do włączenia się do akcji Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza, które odbędzie się w dniu 3 września 2016r o godzinie 17:00 na lubaczowskim Rynku.

Narodowe Czytanie 2016

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja, której celem jest popularyzowanie czytelnictwa oraz wzmacnianie poczucia kulturowej i narodowej tożsamości poprzez wspólną lekturę klasyki polskiej literatury.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich mieszkańców Lubaczowa (zarówno młodzież jak i różne grupy zawodowe) do włączenia się do akcji organizowanej przez Urząd Miejski w Lubaczowie, Starostwo Lubaczowskie, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Bibliotekę Pedagogiczną w Lubaczowie oraz Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.

Osoby, które chcą czytać fragmenty „Quo vadis” prosimy o zgłoszenie swojego udziału w akcji pod nr tel. 16/ 632 93 50 w. 25 lub osobiście w Czytelni dla Dorosłych MBP w Lubaczowie do dnia 31.08.2016r.