Aktualności, Konkursy, Minione wydarzenia

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki”

Nadleśnictwo Lubaczów, Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka w Lubaczowie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Lubaczowa w Lubaczowie oraz nasza Biblioteka zapraszają na I Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki” organizowany dla klas IV-VI szkół podstawowych.

Turniej będzie obejmował dwa etapy:
I kwalifikacyjny, organizowany indywidualnie przez szkoły do dnia 15 maja 2017 roku kończący się wyłonieniem po dwóch uczniów, którzy uzyskają najlepsze wyniki z każdej klasy (IV, V i VI). Najlepsi uczniowie z poszczególnych klas utworzą jedną sześcioosobową drużynę, która będzie reprezentować szkołę w następnym etapie turnieju.
II finałowy, odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie dnia 14 czerwca 2017 r. W finale wezmą udział dwie drużyny wyłonione podczas pierwszego etapu reprezentujące Szkołę Podstawową Nr 1 oraz Szkołę Podstawową Nr 2 w Lubaczowie.

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy II Etapu otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie, przewidziana jest również nagroda dla Szkoły zwycięskiej drużyny, ufundowana przez Organizatorów.

Regulamin I Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki”