Aktualności, Konkursy, Minione wydarzenia

„Leśne Potyczki” – II Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej

Nadleśnictwo Lubaczów i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają na II Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki” organizowany dla klas VI-VII szkół podstawowych oraz II gimnazjalnych z terenu powiatu lubaczowskiego.

Turniej będzie obejmował dwa etapy:
I kwalifikacyjny, organizowany indywidualnie przez szkoły do dnia 27 kwietnia 2018 r. kończący się wyłonieniem trzyosobowej drużyny, w skład której wejdzie po jednej osobie z najwyższą liczbą uzyskanych punktów z klasy VI, VII i II gimnazjalnej. Wyłoniona drużyna będzie reprezentować szkołę w II Etapie Turnieju.
Szkoły, które wyrażą chęć udziału w Turnieju zobowiązane są do zgłoszenia swojego uczestnictwa w terminie do 13 kwietnia 2018 r. pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres email: malgorzata.kolczak@krosno.lasy.gov.pl lub pod adres: Nadleśnictwo Lubaczów, ul. Słowackiego 20, 37-600 Lubaczów (liczy się data stempla pocztowego).
II finałowy, odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kopernika w Lubaczowie (SP Nr 2) dnia 15 czerwca 2018 r. W finale wezmą udział drużyny wyłonione podczas pierwszego części II etapu

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy II Etapu otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie. Dla Szkoły, której reprezentanci zwyciężą podczas II etapu przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 700 zł., ufundowana przez Nadleśnictwo Lubaczów.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej – regulamin