English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES
Aktualności, Konkursy

Konkursy organizowane przez naszą Bibliotekę na świadectwie ukończenia szkoły!

0 57

Brałeś udział w konkursach organizowanych przez naszą Bibliotekę? Możesz wymienić je na świadectwie ukończenia szkoły!

Uprzejmie informujemy, że niektóre z konkursów, które organizowaliśmy w roku szkolnym 2016/2017 znalazły się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych i mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej lub ukończenia gimnazjum (załączniki Nr 1 i Nr 2 do zarządzenia Nr 4/2017 PKO w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych).

Odpowiednio są to:
Dla szkół podstawowych:
Konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza Otrografii Ziemi Lubaczowskiej 2017” o zasięgu powiatowym, organizowanym przez: Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie i Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działąjące przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

Dla szkół gimnazjalnych:
Wiem wszystko o mojej miejscowości – kategoria historyczna” o zasięgu powiatowym, organizowanym przez: Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie.

Wiem wszystko o mojej miejscowości – kategoria artystyczna” o zasięgu powiatowym, organizowanym przez: Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *