Katalog Online Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie

gru 6, 2012 dodał

opacwww logo big Katalog Online Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie

Katalog Online w MBP Lubaczów

Pod koniec listopada br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej został uruchomiony katalog online księgozbioru bibliotecznego. Dzięki prostym technikom wyszukiwania czytelnik ma możliwość sprawdzenia, czy interesująca go książka znajduje się w naszych zasobach. Wystarczy wejść na stronę http://opac.mbp.lubaczow.pl.

Trwają systematyczne prace nad wprowadzeniem do katalogu komputerowego całości księgozbioru. Aktualnie stan wprowadzonych książek wynosi ok. 75%.

Żeby mieć możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności systemu PROLIB (możliwość zamawiania i rezerwacji książek) należy założyć nowe konto za pomocą formularza online oraz zgłosić się osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość, w celu aktywacji takiego konta. Drugim sposobem na założenie konta w systemie jest osobiste przyjście do biblioteki i poproszenie bibliotekarza lub informatyka żeby uczynił to za nas.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Katalogu Online

Artykuły powiązane