Konkursy, Oddział dla Dzieci

II etap Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego – „Okładka mojej ulubionej książki”

W dniu wczorajszym odbył się w Oddziale dla Dzieci II etap Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego- Okładka mojej ulubionej książki.

Celami konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. W konkursie brano pod uwagę prace, które zwyciężyły w I etapie, jaki miał miejsce w szkołach podstawowych oraz wypowiedzi uczniów na temat ulubionej książki. Przed komisją składającą się z pracowników biblioteki było trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były naprawdę dobre. Nagrodzono trzy prace w kategorii klas IV-VI i dwie wyróżniono oraz trzy prace w kategorii klas VII-VIII i III Gimnazjum i jedną wyróżniono. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy a laureaci upominki. Konkurs odbył się przy wsparciu Banku Pekao SA w Lubaczowie.

Organizatorami konkursu były: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaczowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.