English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES

Helena Norowicz, aktorka i modelka na czacie z seniorami

Gościem kolejnego spotkania w ramach „Akcji e-motywacja”była Helena Norowicz.

Helena Norowicz to aktorka teatralna i filmowa, która w wieku 80 lat została modelką. Od dzieciństwa zafascynowana była sportem i gimnastyką. Absolwentka łódzkiej Szkoły Teatralnej z doświadczeniem w biurze inżynierskim na koncie. Przez większość kariery związana z Teatrem Studio. Zagrała m.in. w „Dekalog IV” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Przejście na emeryturę po intensywnej karierze zawodowej nie należało do najprostszych. Pomogły gimnastyka i praca na działce. Nowa energia przyszła wraz z propozycją udziału w sesjach zdjęciowych dla dwóch marek modowych. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na dobrą formę.

W czwartek (5.11.2015) z Heleną Norowicz on-line rozmawialiśmy o tym, że szukamy szczęścia, sukcesów, spełnienia… a może wcale nie musimy? Może są gdzieś obok zupełnie niezauważone? Może moglibyśmy się do nich od czasu do czasu uśmiechnąć? Celem spotkania było pokazanie, że w codzienności znaleźć możemy wiele drobnych przyjemności, które skutecznie dodadzą kolorów nawet, kiedy niepogoda dopisuje w duchu… i za oknem.

hn1

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *