Giełda staroci i nie tylko… Nasza Biblioteka znowu na lubaczowskiej Shopie

Widząc ogromne zainteresowanie Lubaczowską SHOPĄ – Giełdą Rzeczy Używanych, która odbyła się w ramach Dni Lubaczowa, postanowiliśmy zorganizować drugą edycję. Odbędzie się ona w pierwszą sobotę sierpnia (06.08) w godz. 08:00-13:00.Miasto Lubaczów

Lubaczowska Shopa

Wystarczyło kilka godzin, by odbywająca się po raz pierwszy na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” Lubaczowska SHOPA przyciągnęła kilkuset mieszkańców. Tak spora frekwencja bardzo nas zaskoczyła. Na ulicy Handlowej pojawili się sprzedawcy z różnych stron Podkarpacia, którzy oferowali swoje „skarby”. Nie zabrakło lokalnych wystawców prezentujących regionalne rękodzieło, a także samych mieszkańców, którzy z domowych zakamarków wyciągnęli obrazy, zegary, meble. Pojawiły się książki, biżuteria, lampy, monety, znaczki, figurki, stare radioodbiorniki, wyroby z porcelany, brązu, ubrania, a także kultowe polskie motocykle i samochody.

Giełda była inicjatywą mieszkańców, a zainteresowanie zwiedzających stanowiło dowód na zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Zapraszamy więc na drugą edycję Lubaczowskiej SHOPY. Odbędzie się ona pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”. Udział, zarówno dla wystawców, jak i kupujących, jest bezpłatny. Opłatę będą musiały uiścić tylko osoby, które chciałyby zarezerwować sobie stanowisko. W tej sprawie powinny się skontaktować z Biurem Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego (tel. 16 632 80 10 wew. 44 – Beata Klatka). Rezerwacja stołu wynosi 5 zł, a boksu – 10 zł.

Szukasz książki do swojej biblioteczki? Sprawdź może mamy to, czego potrzebujesz! Zapraszamy na nasze stoisko!