Aktualności, Nadchodzące wydarzenia

Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz. Kultura jest z Tobą

Zapraszamy do 5. edycji Kultury Na Widoku, multimedialnego projektu, który daje dostęp do ponad 800 utworów, prezentując jednocześnie legalne źródła w których są one dostępne. Celem projektu jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze, rekomendowanie wartościowej sztuki i pokazanie bogactwa i różnorodności zasobów legalnych źródeł kultury. To projekt skierowany do wszystkich odbiorców – niezależnie od wieku, upodobań, zasobności portfela i miejsca zamieszkania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W tym roku oddajemy w Wasze ręce kilkaset utworów – filmów, muzyki, książek online i spektakli teatralnych. Zachęcamy również do wirtualnych spacerów po najciekawszych muzeach Polski i świata. Dzięki linkom i kodom QR umożliwiamy dostęp do utworów (często w promocyjnych cenach lub bezpłatnie), po które można sięgnąć w każdej chwili – w parku na ławce, w domowym fotelu, czy w kawiarni.

Kultura Na Widoku wyrównuje szanse w dostępie do kultury. Prezentuje utwory i daje do nich dostęp na instalacjach multimedialnych, citylightach i tysiącach plakatów rozsyłanych do szkół, bibliotek i urzędów gmin w całej Polsce. Sercem projektu jest strona internetowa www.kulturanawidoku.pl, która daje dostęp do wszystkich utworów.