Oddział dla Dzieci

Czwarta „ Zaczytana” Biblioteka otwarta w OREW w Oleszycach

W dniu 20 grudnia 2017 r. w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczym im. Krystyny Rajtar, Filia w Oleszycach, otworzyliśmy już czwartą bibliotekę w ramach akcji „Zaczytani”.

W grudniu 2013r. nasza biblioteka przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zaczytani”, której celem jest rozwijanie pasji czytania książek wśród dzieci i młodzieży. Kampanię „ Zaczytani” objęła Patronatem Honorowym Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. Do akcji przyłączyli się indywidualni czytelnicy biblioteki, którzy oddali książki w dobrym stanie, takie, które chcieliby ofiarować bliskim. Pragniemy z całego serca podziękować Wszystkim za wsparcie naszej akcji, bo tylko razem możemy zrobić coś dobrego.

Pozostaw komentarz

Twój email nie zostanie nigdzie opublikowany. *