Bezpłatne studia dzienne w naszym mieście – to możliwe.

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu i Burmistrz Miasta Lubaczowa wychodzą naprzeciw potrzebom młodzieży, osób pracujących, a także starszych, które chcą zrobić coś dla siebie i poszerzyć swoją wiedzę. Z myślą o nich w naszym mieście możliwe będzie prowadzenie zajęć przez wykładowców uczelni. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

PWSTE

Od nowego roku akademickiego 2016/2017 lubaczowianie będą mogli podjąć bezpłatne studia stacjonarne (dzienne) na PWSTE w Jarosławiu nie wyjeżdżając z miasta. Jednak, by było to możliwe, na wybranym kierunku zapisanych musi być minimum 20 osób. Wówczas w Lubaczowie bezpłatnie będzie można skończyć 3-letnie studia licencjackie m.in. z Turystyki i rekreacji, Europeistyki, Zarządzania (I i II stopnia), Bezpieczeństwa wewnętrznego. Z uwagi na osoby pracujące, zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych. Będzie także możliwość skorzystania z indywidualnego toku studiów.

Więcej informacji uzyskać będzie można podczas spotkania organizacyjnego w piątek 9 września o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.