English EN Deutsch DE Italiano IT Polski PL Español ES
Aktualności, Czytelnia dla Dorosłych

Akcja e-motywacja z Zofią Czerwińską

3 grudnia br. w MBP odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu Akcja: e-motywacja. Seniorzy rozmawiali o optymizmie i sympatii do siebie, a także o ważnym temacie samotności i tym w jaki sposób ją oswajać.

Gościem spotkania była Zofia Czerwińska, poznanianka, aktorka teatralna i filmowa. Charyzmatyczna i pełna energii. Słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Zofia Nowosielska z kultowego serialu ,,Czterdziestolatek”, Pani Balcerkowa ze słynnej serii ,,Alternatywy 4”. Zagrała Irenkę w ,,Misiu”, uczestniczkę wyprawy w ,,Rejsie” i gosposię Karpielów w ,,Poszukiwany-Poszukiwana”. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt. Zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

W trakcie spotkania on-line mówiła o tym, że sposobem na samotność jest aktywność, otwarcie na innych ludzi, przyjaźń, pomoc niesiona innym ludziom, posiadanie zwierzęcia, a przeznaczeniem każdego człowieka jest praca i miłość.

Na zakończenie projektu wystąpił zespół „Cała Praga śpiewa”

zc3

zc4